5. Цилиндрическая форма с выемкой для выхода инструмента для нарезания резьбы. Справа - метрическая резьба, слева - полусфера R7 мм

7. М12х1,5.7Н - метрическая резьба диаметром 12 мм с мелким шагом 1,5 мм. Поле допуска резьбы - 7Н

9. Извините, плохо помню. По всей длине диаметра 14 мм - поверхность полировать.

Остальные поверхности Rz40 - параметр шероховатости, высота неровностей профиля по десяти точкам.

Ответ:
Mila2019
Mila2019
08.08.2022 09:42

В баскетбол грають дві команди по 5 чоловік. В команді, в залежності від рангу змагань, 5-7 чоловік у заміні. Номери гравців з 4 по 15. Гра триває 4 чверті по 10хв. чистого часу. Перерви між 1-2 і 3-4 четвертями по 2хв, між 2-3 четвертями – 15хв. Раніше грали по 2 тайми по 20 хвилин. В 1, 2, 3 четвертях тренер має право взяти по одному тайм-ауту по одній хвилині. Якщо основний час закінчується нічиєю, то після перерви грають 5 хв. Доки не визначиться переможець.Гравцям атакуючої команди заборонено знаходитися в трапецеподібній зоні супротивника понад Зс. Іноді йде боротьба біля щита, це в правило не входить.8 секунд дається на введення м’яча з тилової зони в передову і назад м’яч повертати не можнаГравець, який отримав 5 персональних попереджень, залишає майданчик з правом на заміну.Гра в баскетбол ( від англ. – basket – кошик, bool – м”яч) . Була винайдена викладачем фізичного виховання Спрінфілдського (США) доктором Джеймсом Нейсмітом 1891р.Передача обома руками від грудей;

•   Збоку;

У волейбол грають дві команди по шість чоловік. В команді в залежності від рангу змагань 5-7 чоловік. Номери гравців від 1-15.Гра триває до трьох виграшних партій однією з команд. Рахунок гри може бути: 3:0, 3:1, 3:2. Тривалість партій до 25 очок, але з різницею в 2 очка: 25:23, 26:24, 27:25 і т.д. При рахунку по партіях 2:2 команди грають додаткову, скорочену партію до 15. Перед початком гри головний суддя проводить жеребкування, яке визначить право на подачу м’яча і сторону, на якій буде розташована команда. Партія розпочинається з введення м’яча в гру подачею. М’яч можна відбивати руками не більше трьох разів. Удари, прийоми і передачі повинні виконуватися уривчастим, торканням.Подача – це б введення м’яча в гру. Подачі бувають: нижні(прямі і бокові), верхні(прямі і бокові). Розрізняють силові, націлені і планеруючі подам. Подачу можна виконувати по всій довжині лицьової лінії. Подача виконується після свистка судді і на її виконання дається 8 с