1. Такое происходит, потому что металлы обладают большей теплопроводностью, нежели дерево, то есть, они быстрее принимают человеческое тепло, и мы чуствуем прохладу. При сорокоградусной жаре всё происходит по тому же принципу, только не мы не отдаём тепло, а получаем.
Відповідь:
3. ρ = 8000 кг/м³ 4. 3700 кг або 3,7 т 5.не розумію
Пояснення:
3. Об'єм пробірки 50 см³ , бо густина води 1 г / см 3 а Маса пробірки, заповненої до країв водою, становить 50 г
знайдемо об'єм металу
60,5-12=48,5 г води в пробірці з металом ,це 48,5см³
50-48,5=1,5 см³ об'єм металу
густина металу
ρ=m/V
ρ=12/1,5
ρ=8 г/см³ в одиницях системи СІ це кг/м³
ρ = 8000 кг/м³
4. 1 тонна =1000 кг
ρ=m/V
ρ=1000/80
ρ=12,5 кг/м³ сировини для виготовлення одеколону
1 fl. Oz. = 29,6 мл ,тому що флакон 2 fl. Oz.
Об'єм флакона = 29,6*2 = 59,2мл
Об'єм 5 мільйонів флаконів = 59,2*5 000 000=296000000мл
296000000/ 1000000=296 м³
m=V*ρ
m=296*12,5
m=3700 кг або 3,7 т
5.не розумію як розрахувати
2. Дано:
m = 2 кг
Q = 2000 Дж
с = 500 Дж/кг*ºС
Найти: Δt
Решение:
Δt = Q / (m * c)
Δt = 2000 Дж / (2 кг * 500 Дж/кг*ºС) = 2 ºС
ответ: На 2 ºС
3. Дано:
m = 3 кг
q = 3.35*10^7 Дж/кг
Найти: Q
Решение:
Q = mq
Q = 3 кг * 3.35*10^7 Дж/кг = 10.05*10^7 Дж
ответ: 10.05*10^7 Дж
5. Дано:
m = 2 кг
t1 = 0 °C
t2 = 100 °C
c = 4200 Дж/кг*ºС
λ = 3.4*10^5 Дж/кг
q = 1,5*10^7 Дж/кг
Найти: m
Решение:
m = Q / q
m = (c * m * (t2 - t1) + λ * m) / q
m = (4200 Дж/кг*ºС * 2 кг * (100 ºС - 0 ºС) + 3.4*10^5 Дж/кг * 2кг) / 1.5*10^7 Дж/кг = 0.1 кг
ответ: 0.1 кг.
Извини, что нет 4-ой задачи, я сам еще не совсем понял, как такие решать.